Aseptik Tanklar 

Steril koşullarda saklanması gereken gıda ürünlerinin depolanması için yıkama ve sterilizasyon işlemlerinden geçirilmiş ve aseptik bağlantı parçaları ile donatılmış, yüksek sıcaklıklara ve aşırı ve düşük basınca dayanıklı özel kurulumlar yapmaktayız. 

Depolama Tankları 

Paslanmaz çelik tank üreticisi olarak, sadece özel yapılar değil, aynı zamanda çeşitli kapasitelerde paslanmaz çelikten düz, konik veya kavisli tabanlı klasik depolama tankları üretiyoruz.

Fermantasyon Tankları

Bira, Şarap vb. içeceklerin fermantasyonu ve şartlandırılması için silindirik, konik şekilli paslanmaz çelik tanklar inşa ediyoruz. Fermantasyon tankları, yaşlanma süresini önemli ölçüde azaltmaya izin verir. Fermantasyon tanklarımızı yeterince düşük pürüzlü çelikten imal ediyoruz.

Basınçsız ve Düşük Basınçlı Tanklar 

Zehirli veya aşındırıcı çalışma maddelerinin, özellikle sıcaklık, hava nemi veya değişikliklere maruz kaldıkları yerlerde güvenli bir şekilde depolanması ve pompalanması için paslanmaz çelik tanklar inşa ediyoruz. dış basınç. Tek ve çift cidarlı konstrüksiyonlu ve farklı sayıda odacıklı, dikey veya yatay yer üstü veya yer altı montajı için paslanmaz çelik tank üreticisiyiz.