Mekes Mühendislik

Mekes Mühendislik

Mekes Mühendislik olarak; soğuk hava deposu, soğuk oda, donmuş muhafaza depoları, şok odaları, su soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri montajı, mühendislik projelendirmeleri, endüstriyel ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, nem alma ve nem verme konularında hizmet vermektedir. Küresel ısınma ile birlikte her geçen gün daha da önemli hale gelen, endüstriyel soğutma ve ısıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değişen ve gelişen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak, inovatif ve doğru yaklaşımlar ile, verimli iş ve yüksek kalite ile eksiksiz mühendislik hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Mühendislik projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, yasa ve yönetmelik şartlarına uyarak, fazlasıyla karşılamak, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

Vizyonumuz

Kendisini sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve yüklendiği projelerin sorumluluğu taşıyarak; kendisini aşabilen bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmek ve uluslararası firmalar ile rekabet edebilir hale gelmek, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımları sürdürmek.

34
224
10
81

Üretimde ihtiyacınız olan çözümler için bizi arayın...

+90 (222) 246 08 68