Doğalgaz Tesisatı Projelendirme ve Borulama

Doğalgaz Tesisatı Projelendirme ve Uygulama
Doğalgaz Tesisatı Projelendirme ve Uygulama
Endüstriyel Doğal Gaz Tesisatı Sistemleri, Genellikle sanayide kullanılmaktadır. Doğalgaz, yer kabuğunun derinliklerinde bulunan fosil temelli bir tür yanıcı petrol türüdür. Doğalgazın büyük bir kısmı metan gazından oluşmaktadır. Doğalgazın metan gazı dışındaki bileşenleri ise etan, bütan ve propan gazlarıdır. Endüstriyel Doğalgaz Tesisatı, sanayi tarzı kullanılan binalar için yapılmaktadır. Endüstriyel Doğalgaz tesisatı, konut dairelere yapılan doğalgaz tesisatı sistemlerinden farklı olarak çok daha büyük çaplıdır.
 

Endüstriyel Doğalgaz Tesisatı Ekipmanları

Endüstriyel tesislerde doğalgaz dönüşüm işlemleri, debisi ve basınca paralel olmak şartı ile gaz teslim noktası kurulması ve daha sonrasında tesisatın şartname koşullarına uygun bir biçimde dizayn edilerek tamamlanır.
 

10 Yıllık tecrübemiz ile vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alan Endüstriyel Doğal Gaz Tesisatı Sistemleri gelişen teknoloji ile paralel olarak genç ve dinamik uzman ekibimiz ile birlikte en iyi şekilde müşteri memnuniyet odaklı projeler üretmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. 
 

Doğalgaz Tesisatının Kurulum İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Doğalgaz boruları mutlaka açıkta görülebilecek bir şekilde döşenmelidir.
• Beton zemin altına kesinlikle doğalgaz tesisatı döşenmemelidir.
 
İç Tesisat Boruları Kesinlikle taşıyıcı olarak kullanılmamalıdır.
• Gaz boruları asansör boşluğu, hava kanalları veya kanal gibi kapalı noktalardan geçirilmemelidir.
 
Hassasiyet gerektiren işlemlerdendir.
 Detaylı hesaplamalar ile gerçekleştirilir.
 
Çevresel Faktörler
 
Sizde Endüstriyel Doğal Gaz Tesisatı Sistemleri ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız 0 222 246 08 68  numaralı telefondan ve info@mekesmuhendislik.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bize Ulaşın